slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4

Sie sind hier

Referenz

ADMIT

Niniejszym oświadczam, że firma UNIFLOOR z siedzibą w Bielsku-Białej wykonała na przełomie 2006-2007 r. posadzkę utwardzoną powierzchniowo FLOR-TOP w hali magazynowej oraz w pomieszczeniach produkcyjnych o łącznej powierzchni 4500m2 na obiekcie w Górkach Wielkich.

Bara Jacek

Opinia na temat współpracy z firmą UNIFLOOR.
Współpracę z firmą UNIFLOOR z Bielska-Białej w zakresie wykonawstwa posadzek przemysłowych oceniamy jako bardzo dobrą.
Firma UNIFLOOR wykonała nasze zlecenie od 2003 do 2004 r.  posadzkę polimerowo-cementową EUROFLOOR MONITOP w ilości 1500m2 w Zakładzie Rzeźniczo-Wędliniarskim Bara Jacek w Mierzęcicach.

ekoMAX

Firma UNIFLOOR z siedzibą w Bielsku-Białej wykonała na nasze zlecenie w okresie wrzesień-listopad  2009 r. posadzkę antyelektrostatyczną EUROFLOOR SL AN w hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 180m2,  gdzie prowadzony będzie proces recyklingu rozpuszczalników oraz posadzkę betonową  FLOOR-TOP w hali magazynowej o powierzchni 200m2.

Ernestyn Janeta

Opinia na temat współpracy z firmą UNIFLOOR.
Z wielkim uznaniem potwierdzam współpracę z firmą UNIFLOOR w zakresie wykonawstwa posadzek dla przemysłu mięsnego.
Firma UNIFLOOR wykonała na nasze zlecenie  w  2004 r., posadzkę polimerowo-cementową Euroflor MONITOP w ilości ok. 1700m2.

GARTFEN

Firma UNIFLOOR z siedzibą w Bielsku-Białej wykonała na nasze zlecenie  w  2008 r., posadzkę betonową  utwardzaną powierzchniowo FLOR-TOP w hali produkcyjnej o powierzchni 1050m2

KOMART

Firma UNIFLOOR wykonała na nasze zlecenie  w okresie luty-czerwiec  2009 r., posadzkę betonową utwardzalną powierzchniowo w Hali Zakładu Sortowania Odpadów oraz posadzkę betonową teksturowaną na plac manewrowy o łącznej powierzchni 6000m2.

Krystian Mężyk

Firma UNIFLOOR wykonała na nasze zlecenie  w okresie luty-czerwiec  2009 r., posadzkę epoksydową TEMAFLOOR P 300 w pomieszczeniach produkcyjno-magazynowych o powierzchni 630m2.

P.T.H.U. MATUSZEK

P.T.H.U. MATUSZEK potwierdza wykonanie przez z firmę UNIFLOOR z Bielska-Białej posadzki FLOR-TOP w pomieszczeniach magazynowych oraz betonu rapowanego na placach i drogach manewrowych o łącznej powierzchni 6000m2.

Roman Kloc

Opinia na temat współpracy z firmą UNIFLOOR.
Współpracę z firmą UNIFLOOR w Bielsku-Białej w zakresie wykonawstwa posadzek przemysłowych oceniamy jako bardzo dobrą.